Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie to doskonała forma relaksu – chcąc wykorzystać lato wybierzmy odpowiednie meble ogrodowe i dodatki. Szukając wyjątkowych mebli warto postawić na leżaki do opalania – funkcjonalne leżaki mogą być elementem większego kompletu lub też stanowić pojedynczy mebel w strefie wypoczynkowej czy nad brzegiem przydomowego basenu. Jakie leżaki do opalania wybrać?

Czy leżaki do opalania zmienią nasze podejście do relaksu blisko natury?

Nowoczesne leżaki do opalania to meble, które nie tylko zapewnią nam wygodę i komfort, ale też zmienią otoczenie i podniosą jego estetykę. Leżaki do opalania projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami – są to meble doskonale wpisujące się w styl nowoczesny, minimalistyczny, industrialny. Wśród licznych modeli warto zwrócić uwagę na leżaki wykonane z technorattanu – meble takie cenione są głównie przez ich doskonały wygląd, ale również świetne parametry techniczne. Meble technorattanowe oferowane są w rozbudowanych kolekcjach, w których znajdziemy elementy idealne do stworzenia kącika wypoczynkowego czy kawowego.

Leżaki do opalania z technorattanu zachwycają funkcjonalnością – posiadają one regulowane zagłówki, które możemy ustawiać zgodnie z potrzebami. Zagłówek pozwoli na wygodne czytanie, drzemanie czy opalanie się. Warto zwrócić uwagę na materiały – leżaki do opalania posiadają trwałe, lekkie stelaże wykonane z aluminium. Poprzez malowanie proszkowe wzmacnia się strukturę konstrukcji i zabezpiecza ją przed wilgocią i korozją. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – jej struktura nie wchłania kurzu, jest zabezpieczona przed płowieniem.

Leżaki do opalania na balkonie

Lekkie leżaki do opalania sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy odpoczywać, również na balkonach. Uzupełnieniem takiego mebla może być niewielki stolik kawowy, na którym zmieści się filiżanka z kawą, ulubiona książka czy gazeta.

Related Posts