Solidne i stylowe meble ogrodowe z drewna egzotycznego

 

Drewniane stoły, ławki, huśtawki i krzesła są ponadczasowym i uniwersalnym wyposażeniem goszczącym w ogrodach. W ostatnich sezonach komplety z europejskich gatunków drzew ustępują miejsca znacznie bardziej trwałym zestawom z egzotycznych odmian, a dokładniej – teczyny. Dlaczego to właśnie meble ogrodowe z drewna egzotycznego tak dobrze sprawdzają się w ogrodach? Sprawdź!

Meble ogrodowe z drewna egzotycznego – bezwzględna jakość

Meble ogrodowe z drewna egzotycznego celująco zdają egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Surowiec pozyskiwany z monumentalnej, rosnącej w azjatyckich lasach teczyny ma inne skład niż drewno europejskie. Teczyna nasycona jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że drewno jest twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, mróz, wysoka temperatura, a nawet ostre środki chemiczne. Możesz mieć pewność, że regularnie olejowany stół z drewna tekowego nie będzie pękał, wypaczał się i tracił koloru pomimo użytkowania na zewnątrz i kontaktu ze zmienną pogodą.

Mówiąc o walorach stołów z drewna egzotycznego, nie sposób nie wspomnieć o ich imponującym wyglądzie. Nieregularnie usłojone, pięknie wybarwione drewno dodaje zewnętrznej aranżacji szlachetności i ciepła.

Stoły tekowe i meble rattanowe Vimine – z korzyścią dla Ciebie i planety

Zastanawiasz się, gdzie kupisz stylowe, starannie wykonane stoły z egzotycznego drewna? Poszukiwania nowego wyposażenia zacznij od sprawdzenia oferty prezentowanej w katalogu marki Vimine. W ofercie znanego producenta znajdziesz wysokiej jakości meble inspirowane stylem kolonialnym. Co ważne, stoły z drewna i meble rattanowe Vimine wykonywane są w całości ręcznie z surowców pochodzących z ekologicznych źródeł.

 

 

Related Posts