Ślub na Dominikanie – jak go zorganizować?

Śluby na egzotycznych wyspach to interesująca nowość dla par, które nie chcą standardowego ślubu i wesela na 100 gości. Wyjazdy takie przygotowywane są przez topowe biura podróży – zadaniem touroperatora jest nie tylko organizacja noclegów i ceremonii w wybranym terminie, ale i zapewnienie nowożeńcom niezapomnianych wspomnień. Jak wygląda organizacja takiego wyjazdu?

Data, miejsce, czas ceremonii…

Jak zorganizować ślub na Dominikanie? Podstawą jest rozmowa pracownika biura turystycznego oraz młodej pary na temat daty wyjazdu. Na podstawie daty bukowane są przeloty oraz tworzone rezerwacje w hotelach. W cenie wyjazdu  możemy liczyć na zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień. Turyści odpoczywają pod opieką rezydenta lub pilota – w razie potrzeby jest on do ich dyspozycji. W cenie wyjazdu znajdziemy także ubezpieczenie turystyczne i transfery z lotniska. Ważne jest ustalenie daty ślubu – na ten dzień organizowana jest ceremonia na plaży, biuro podróży zapewnia odpowiednią oprawę oraz obecność fotografa. Sam fotograf ma za zadanie uwiecznienie zarówno ceremonii, jak i stworzenie sesji plenerowej na plaży. Po ceremonii możliwe jest zorganizowanie niewielkiego poczęstunku. O pełnej ofercie poczytamy na stronie romantyczne.com.

Jak spędzić czas na egzotycznej wyspie?

Wyjazd w celu zawarcia małżeńskiego na Dominikanie jest kilkudniowy, dlatego warto zawczasu zaplanować co chcielibyśmy zobaczyć, zwiedzić. Najpopularniejszą formą spędzania czasu jest leżakowanie na plaży pod palmami – to odpowiedni czas na czytanie książek, słuchanie muzyki. Warto także skorzystać z ofert niewielkich szkółek nurkowania z butlą czy z maską. Możemy także skorzystać z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych.

Related Posts