Pomysł na ciekawy gadżet reklamowy – power bank z nadrukiem

Wiele firm odchodzi od tanich, tradycyjnie dostępnych gadżetów reklamowych, skupiając się raczej na gadżetach, które będą przez klientów czy kontrahentów wykorzystywane. Pendrive’y, teczki na różne rodzaje dokumentów, etui na gadżety elektroniczne, ale także power banki to coraz częściej wybierane gadżety, pomyślane jako gadżety reklamowe.

Elektronika zawsze w cenie


Współczesny Polak posiada smartfon, z którym się praktycznie nie rozstaje, bardzo często jest również posiadaczem dodatkowego aparatu fotograficznego, czytnika książek, tabletu czy notebooka. Każdy z wymienionych sprzętów wymaga, aby regularnie w nim doładować baterię. Jednak różne sytuacje losowe, a czasem długa podróż, sprawiają, że możliwość dalszego korzystania z posiadanego sprzętu jest uzależniona od posiadania zewnętrznego akumulatora. I tu pomocne bywają power banki.

Skoro power bank jest tak potrzebny, to można go również wykorzystać jako nośnik informacji marketingowej. Jako power bank z nadrukiem będzie się kojarzyć z konkretną marką, która zaoferowała klientowi rozwiązanie dostosowane do jego oczekiwań. Power bank powinien posiadać dość pojemną baterię, która powinna przywrócić pełną sprawność baterii w smartfonie. Dodatkowo powinien mieć dość wygodny kształt oraz poręczne wymiary, dlatego najpopularniejsze power banki mają kształt wydłużonych prostopadłościanów, które można schować w kieszeni czy w torebce.

Nie tylko energia


Podstawową zaletą power banków jest oczywiście możliwość doładowania baterii w urządzeniach elektronicznych, stąd też duże zainteresowanie power bankami o dość pojemnych akumulatorach. Power banki można stosować do różnych urządzeń, jednak nie zawsze ich właściciel nosi ze sobą wszystkie kable, dzięki którym może doładować swój sprzęt elektroniczny. Wówczas mogą być przydatne komplety różnych końcówek, które są oferowane z power bankiem, aby ich posiadacz mógł doładować baterię w urządzeniach o różnych końcówkach.

Power bank z nadrukiem może także być wykorzystywany jako latarka LED czy wskaźnik. Najwygodniejsze są power banki o wielkości wizytownika, można również znaleźć power banki dostępne w brelokach czy zamykane w etui ze skóry ekologicznej. Power banki o mniejszej mocy mogą być częścią specjalnych pisaków do korzystania na tabletach, które jednocześnie mogą posiadać funkcję pisania. Także w tym przypadku do power banka dołożony jest przewód, umożliwiający jego doładowanie.

Artykuł powstał we współpracy z Pola Studio

Related Posts