ODŻYWKI BIAŁKOWE OD 7NUTRITION DLA KAZDEGO SPORTOWCA

Osoby trenujące wiedzą, że do prawidłowego stanu mięśni niezbędne jest białko. Jest podstawowym budulcem mięśni, dlatego jego niedobór szybko staje się widoczny, a efekty treningów nie są zadowalające. Rozwiązaniem są odżywki białkowe, które zawierają ponad 70% protein, a dzięki temu umożliwiają intensywny trening, pozwalający na wzmocnienie mięśni. Dostarczenie odpowiednie ilości białka w diecie jest trudne, dlatego odzywki białkowe są świetną alternatywą. Prawidłowa ilość białka to: szybsza regeneracja uszkodzonych tkanek, przyśpieszony metabolizm, ułatwiający pozbycie się tłuszczu, prawidłowa gospodarka hormonalna, dobra praca układu odpornościowego oraz doskonała kondycja całego organizmu. Odżywki białkowe nie tylko wspomagają trenigni, ale również pomagają zachować zdrowie i urodę. Badania dowodzą, że prawidłowy poziom białka pomaga pozbyć się złego cholesterolu, chroni organizm przed infekcjami, a także wzmacnia włosy i paznokcie. Dostępne suplementy, oprócz białka, zawierają często dodatkowe składniki, o dobroczynnym działaniu. Są to między innymi witaminy, minerały i aminokwasy, wzmacniające organizm. Są zalecane dla osób trenujących, którym zależy na redukcji, zgubieniu wagi oraz zwiększeniu energii.

Odżywki białkowe – wsparcie dla osób aktywnych

Odżywki białkowe to jedne z najczęściej wybieranych suplementów. W sklepach znaleźć można preparaty różnego typu, zawierające najbardziej popularne białka mleka wyodrębnione z serwatki, a także białka kazeinowe, jajeczne, sojowe i wołowe. Każdy, również weganie i wegetarianie może znaleźć produkt idealny dla siebie. Odżywki białkowe firmy 7Nutrition przeznaczone są dla osób aktywnych, u których zapotrzebowanie na białko jest wysokie, wynosi od 1,5 do 2 g na kg masy ciała. Sama dieta najczęściej nie wystarczy, aby zaspokoić zapotrzebowanie, dlatego preparaty 7Nutrition są świetnym i skutecznym rozwiązaniem. Dostępny asortyment to preparaty o wielu smakach, koncentraty, izolaty oraz hydrolizaty, z których można przyrządzać napoje, desery oraz dodawać do codziennych posiłków. Pozwalają na szybkie uzupełnienie białka, a tym samym wspomagają organizm w czasie aktywności. Pozwalają utrzymać stabilną glikemię, dbają o kondycję fizyczną i umysłową, przyczyniają się do szybszej regeneracji.

Whey Isolate 90 – preparat dla najbardziej wymagających zawodników

Firma 7Nutrition stworzyła Whey Isolate 90, suplement uzyskiwany w procesie mikrofiltracji, przeznaczony dla osób wymagających, szukających sposobu na lepszą formę i kondycję całego organizmu. Preparat wyróżnia wysoka zawartość pełnowartościowych protein, Whey Isolate zawiera wysokoprocentowy izolat białka serwetkowego. Cechuje go bardzo dobra rozpuszczalność, znakomity profil aminokwasowy, duża zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz EAA. Pozwala na szybkie uzupełnienie białka w diecie, stanowi źródło szybkich aminokwasów. Suplement ma dopracowane kompozycję smakowe, występuje aż w 9 smakach. Zalecana dawka to 1–3 porcji dziennie, które można stosować rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem

Related Posts