Odżywka inna niż wszystkie

Choć to szampon jest najpopularniejszym kosmetykiem stosowanym przez nas w pielęgnacji włosów, coraz lepiej zdajemy sobie sprawę z tego, że nie musi być on wcale kosmetykiem wystarczającym. Jeśli chcemy cieszyć się włosami pełnymi życia i energii bez względu na porę roku, nie możemy zapominać o stosowaniu odżywki. Z pewnością dla nikogo z nas zaskoczeniem nie będzie to, że nie może być to rozwiązanie przypadkowe.

Jeśli szukamy kosmetyku prawdziwie skutecznego, szczególnie ciekawą propozycją może okazać się odżywka nawilżająca Authentic Beauty Concept. To uniwersalny sposób na zapewnienie włosom blasku i elastyczności, osoby sięgające po odzywkę chwalą przy tym nie tylko jej skuteczność i naturalny skład, ale i sposób aplikowania. Mamy do czynienia z rozwiązaniem w sprayu, po aplikacji odżywka nie musi być przy tym spłukiwana. Nie obciąża włosów, a jednocześnie pozostaje na nich znacznie dłużej niż inne tego typu produkty oddziałując na nie bez względu na to, czy przebywamy jeszcze w łazience, czy też wracamy już do codziennych zajęć.

Oferta Sklepu O MY HAIR!

Jeśli szukasz kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów zapraszamy do naszego sklepu. Oferujemy tylko i wyłącznie rekomendowane produkty – odżywki, szampony, maski oraz kosmetyki do stylizacji marki Authentic Beauty Concept, Fibreclinix, Chroma ID czy Session Label. Sprawdźcie naszą ofertę na stronie – sklep.omyhair.pl.

Related Posts