Jakie nowoczesne donice na taras wybrać?

Przydomowy taras to idealne miejsce na odpoczynek w czasie letnich dni – przekonują projektanci i producenci mebli ogrodowych. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń stanie się ulubionym miejscem do relaksu i zabaw dla wszystkich naszych bliskich. Chcąc zadbać o estetykę tego miejsca warto wybrać nowoczesne donice oraz ulubione rośliny, które będą wspaniale kwitnąć latem. Jakie donice kupić? Co proponują producenci?

Nowoczesne donice z technorattanu

Szukając donic trwałych i jednocześnie doskonale wpisujących się w nowoczesne trendy warto sięgnąć po nowoczesne donice z technorattanu. Ten rodzaj donicy tworzony jest z tworzywa o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki atmosferyczne. Nowoczesne donice tego typu świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie kompletu wypoczynkowego z technorattanu, jak również elementy dekoracji w ogrodach czy na tarasach. Donice tego typu dostępne są w szerokim wyborze: bez trudu znajdziemy zarówno mniejsze, jak i większe modele. Nowoczesne donice technorattanowe będą idealnym dodatkiem dla aranżacji rustykalnej czy nowoczesnej.

Propozycją dla najbardziej wymagających klientów mogą być donice rattanowe – są one tworzone z naturalnych pędów rattanowych, pozyskiwanych na plantacjach o zrównoważonym rozwoju.

Donice z materiałów syntetycznych

Chcąc stworzyć nowoczesny, oryginalny taras warto postawić na innowacyjne rozwiązania. Wśród rekomendowanych produktów wymienia się donice ogrodowe, które wykonane zostały z połączenia włókna szklanego oraz cementu. Rozwiązanie to idealnie wpisuje się w potrzeby klientów: donice są nowoczesne, trwałe i wykonane w taki sposób, że doskonale uzupełniają przestrzeń. Donice cementowe są zabezpieczone przed wilgocią, niskimi temperaturami czy przed promieniowaniem UV.

Related Posts