Jak skutecznie podnosić nasze kwalifikacje?

Obecnie wiele mówi się o konieczności poszerzania kwalifikacji zawodowych – jest to konieczne nie tylko dla rozwoju zawodowego, ale nierzadko też dla utrzymania etatu. W Polsce do niedawna mieliśmy niewiele możliwości odbywania szkoleń – korzystaliśmy z placówek kształcenia ustawicznego, jak również z wewnętrznych szkoleń organizowanych przez pracodawcę. Co jednak z osobami niezatrudnionymi, które chcą zdobyć dodatkowe kwalifikacje w branży IT?

Poznaj możliwości, jakie dają platformy e-learningowe!

Osoby poszukujące możliwości kształceni w kierunkach IT z pewnością powinny zainteresować się możliwościami, jakie dają platformy e-learningowe. Są one dedykowane dla osób aktywnych zawodowo, ale również tych niezwiązanych z branżą. Na platformach znajdziemy profesjonalne kursy wideo, dotyczące oprogramowania komputerowego. Kursy dotyczą najbardziej znanych programów do tworzenia grafiki 3D, projektowani przestrzennego (np. kurs Inventor), tworzenia grafiki do gier, ale również obróbki zdjęć.

Jak stać się pełnoprawnym użytkownikiem portalu?

Podstawa jest rejestracja – musimy podać wymagane dane, takie jak nr telefonu, adres email. Po weryfikacji danych i aktywacji wysłanego linka możemy rozpocząć korzystanie z portalu.
Materiały wideo są pogrupowane stopniem zaawansowania. Sporym ułatwieniem są również krótkie opisy, co zawiera dany materiał wideo. Interesujące nam materiały dodajemy do wirtualnego koszyka, tak samo jak w przypadku klasycznych zakupów internetowych. Kolejnym krokiem jest ich opłacenie metoda online. Wraz zaksięgowaniem płaty materiały zostają przypisane do naszego konta, najczęściej bezterminowo. Możemy z nich korzystać w dowolnej dla nas chwili – to spore ułatwienie dla osób posiadających napięty grafik dnia.

Related Posts