depilacja laserowa, depilacja laserem

Depilacja laserowa – wolność od owłosienia do końca życia  

 

Depilacja laserowa jest jedyną dostępną na świecie metodą depilacji, która gwarantuje wolność od owłosienia do końca życia. To kolosalna różnica, która odróżnia depilację laserem od każdej innej metody depilacji, która daje wolność maksymalnie na kilka dni. Wszystko to dzieje się za sprawą sprawnego lasera depilacyjnego, w którego świetle drzemie cała magia.

 

Działanie depilacji laserowej – wyjaśnienie

 

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób działa zabieg depilacji laserowej. Jak to się dzieje, że światło może tak wpłynąć na skórę, że zaprzestanie ona produkcji włosów. Jest to związane niejako z zniszczeniem cebulki włosowej, które jest procesem celowym i co warto podkreślić bezinwazyjnym. Zniszczenie cebulki włosowej odbywa się poprzez rozgrzanie melaniny. To barwnik skóry, który jedne osoby mają w większej ilości (posiadają ciemniejszą skórę) bądź w mniejszej ilości (posiadają jaśniejszą skórę). Rozgrzanie melaniny do podwyższonej temperatury jest kluczem całej depilacji laserowej. Podwyższona temperatura to stan, który powoduje permanentne i bezpowrotne uszkodzenie cebulki włosowej. Aby zrobić to z 100% gwarancją sukcesu należy złapać cebulkę włosową w fazie wzrostu. Wtedy włos wypadnie w sposób bezpowrotny.

 

Sprawdź: Depilacja.pl

 

Niekiedy istnieją sytuacje, w których pojedyncze włoski kilka lat po zabiegu depilacji laserowej odrastają. Jest to bardzo rzadkie, ale jednak się zdarza. Jednak nie ma co się denerwować i myśleć, że trzeba będzie powtarzać cały kosztowny proces depilacji. Najczęściej wystarczy pojedyncza wizyta depilacyjna zwana wizytą przypominającą. Takie pojedyncze sesje można przeprowadzić w praktycznie każdym salonie.

 

Depilacja.pl – siec depilacyjna rozszerzona na całą Polskę

 

Depilacja.pl to siec salonów, której placówki można znaleźć w każdym mieście Polski. W wyniku tego dostępność salonu jest pokaźna dla szerokiego grona klientów. W sieci depilacja.pl występują spore rabaty na pakiety depilacyjne, które warto rozważyć przed decyzją o przystąpieniu do zabiegu depilacji laserowej.

 

 

Related Posts