Czy warto kupić trofea szklane?

Organizatorzy imprez sportowych bardzo często oferują najlepszych zawodnikom specjalne puchary lub pamiątkowe medale. Firmy, które specjalizują się w przygotowaniu profesjonalnych trofeów mają dla swoich klientów bardzo wiele interesujących propozycji. Wśród nowości zdecydowanie największą popularnością cieszą się trofea szklane.

Wspomnienia zatopione w szkle

Szklane trofea, stwarzają bardzo szerokie możliwości personalizacji, dlatego też cieszą się w dzisiejszych czasach tak wielkim zainteresowaniem. Na naszym rynku pojawia się coraz więcej profesjonalnych firm, które specjalizują się właśnie w produkcji oryginalnych i niepowtarzalnych szklanych trofeum.

Szkło jest doskonałym materiałem, dzięki któremu można przygotować rewelacyjne trofea. Dzięki nim można stworzyć nie tylko eleganckie statuetki, ale również przepiękne medale szklane, czy tradycyjne puchary kryształowe, które zdecydowanie lepiej się prezentują niż tradycyjne pozłacane puchary. Warto wspomnieć również i o tym, że wszystkie trofea szklane mogą być dodatkowo wykończone przez profesjonalne nadruki, albo przez grawerunki ozdobne, które są znakomitym świadectwem danego wydarzenia i niezapomnianą pamiątką na wiele długich lat.

Nie tylko trofea sportowe

Największą zaletą szklanych trofeów jest to, że można je śmiało wykorzystać nie tylko na wydarzenia sportowe. Oryginalne trofea ze szkła mogą być wykorzystane na wiele różnych okazji – bardzo często są one wręczane jako nagrody pamiątkowe dla uczestników różnorodnych konkursów. Trofea szklane bardzo często wykorzystywane są również do uhonorowania ważnych osobistości. Jest to również znakomity upominek dla rodziców, dziadków czy ukochanej osoby.

Trofea ze szkła cieszą się bardzo dużą popularnością przede wszystkim ze względu na różne możliwości personalizacji. Jak już zostało wspomniane powyżej, mogą być one wykończone zarówno nadrukiem, jak i fachowym grawerunkiem. Metody te można łączyć ze sobą. W dzisiejszych czasach jest kilka profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom również grawerunki 3D, które prezentują się bardzo okazale i robią duże wrażenie. Grawerunek 3D najprościej rzecz mówiąc polega na wywołaniu specjalnych mikro pęknięć laserem, które pod odpowiednim kątem mają układać się w trójwymiarowy wzór.

Artykuł powstał we współpracy z Pucharowo.PL

Related Posts