Chemia, kosmetyki, płyny i oleje silnikowe. Środki do pielęgnacji wnętrza i serca Twojego samochodu w jednym miejscu. Zobacz ofertę sklepu DbamToMam.pl!

Dokładne mycie elementów karoserii i pranie wnętrza samochodu zalicza się do dbania o pojazd, jednak to nie ma wpływu na jego jazdę i prawidłowe funkcjonowanie. Prawdziwym sercem pojazdu jest jego silnik, wraz z układem paliwowym. Wiele, nawet przypadkowych problemów, może unieruchomić auto na długo. Dlatego, oprócz oryginalnych olejów, należy stosować preparaty, które mają pomóc w prawidłowej pracy, np. wtryskiwaczy. W sklepie motoryzacyjnym Dbam To Mam znajdziesz środki do ochrony elementów silnika. Sprawdź je już teraz!

Czyszczenie wtrysków benzyny z TEC 2000. Jeden z lepszych środków czyszczących na rynku

W sieci produkty marki TEC 2000 są zachwalane przez kierowców. Używają oni najczęściej płukanek silnika, środków do czyszczenia układu paliwowego lub wtrysków. Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy benzyna poprawia rozpylanie, wielkość, jak i kształt strumienia wtryskiwanego paliwa. Niezależne testy dowiodły, że poprawia się w ten sposób sprawność dozowania paliwa. Regularnie jego stosowanie, np. 2 lub więcej razy w roku powoduje, że wokół wtryskiwaczy nie zbiera się wilgoć, co zapewnia czystość w cylindrach i nie występuje zjawisko blokowania wtryskiwaczy. Cała operacja zajmuje 20 minut, a może przyczynić się do długiej pracy wtryskiwaczy, bez konieczności ich wymiany.

Oryginalny olej silnikowy – niezawodny nawet w niskich temperaturach

Stosowanie źle dobranego preparatu jakim jest olej silnikowy może skutkować złą pracą silnika i późniejszą eksploatację jego elementów. Dlatego najpierw należy zaczerpnąć informacji o tym, czym są oznaczenia znajdujące się na etykietach, m.in. klasyfikacja jakościowa, klasa lepkości czy typ oleju. To na ich podstawie będziemy w stanie rozczytać, czy dany olej sprawdzi się w warunkach używania pojazdu. Na przykład oleje 0w20 wykazują się doskonałymi parametrami technicznymi, które przyczyniają się do niskiego zużycia paliwa i czyszczenia elementów silnika za sprawą wysokiej jakości detergentów w składzie. 

 

Related Posts